Flexi životní pojištění

Flexi životní pojištěníFlexi od Kooperativy (dříve pojišťovny České spořitelny) je nejspíše nejoblíbenějším životním pojištěním v Česku. Pravidelně vyhrává soutěže o nejlepší investiční životní pojištění Česká Korunka. Jeho oblíbenost je především díky jeho unikátním vlastnostem a dobrém povědomí u lidí. V čem jsou hlavní výhody Flexi?

Investiční životní pojištění Flexi

Flexi může obsahovat i spořící složku, do které klient ukládá své peníze. Ty jsou po skončení pojištění vyplaceny (případ dožití). Vklady jsou zhodnoceny úrokem okolo 2,4 % ročně (záleží na klientem vybraném fondu). Takto můžete spořit a zároveň být pojištění již od 300 Kč měsíčně. Výhodou je podpora státu pomocí daňové úlevy. Více informací o IŽP naleznete zde: investiční životní pojištění.


Výhody Flexi

- až 2 dospělí a 5 dětí na jednu smlouvu
- výhodné pojištění již od 300 Kč měsíčně
- bonus za věrnost a bez škodní průběh
- sleva při pojistné částce nad 1,5 milionu Kč
- pojištění rizikových sportů na 30 dní ročně zdarma


Rizikové životní pojištění Flexi

Jak už název napovídá, Flexi je možné využít i jako čistě rizikové životní pojištění bez spoření. Flexi umožňuje flexibilní možnost výběru různých pojištění a připojištění. Můžete si tak rizikové pojištění „poskládat“ podle libosti.

- Pojištění smrti následkem úrazu
- Pojištění denního odškodného za dobu léčení po úrazu
- Pojištění pracovní neschopnosti z důvodu nemoci
- Pojištění hospitalizace v nemocnici
- Pojištění velmi vážných onemocnění (rakovina apod.)
- Pojištění invalidity s rentou
- Pojištění zproštění od placení pojistného


Žárovka
Akce: Informujte se u našeho poradce na probíhající Akci u Flexi.
Nechte si od něj zdarma a nezávazně srovnat všechna životní pojištění.
Zkušenosti s Flexi a recenze

Zákazníci bývají s Flexi spokojeni, avšak je kriticky důležité, aby Vám Flexi sjednával opravdový odborník. V opačném případě může být i tento jinak výborný produkt na škodu. Jaké máte s Flexi zkušenosti vy podělte se s námi v diskuzi.

Nechte si zdarma a nezávazně srovnat životní pojištění v Česku.Libor Reinoha k Flexi životní pojištění

Plaťte pojistné a když budete mít úraz, stejně vám nic nezaplatíme. Krédo pojišťovny české spořitelny a moje osobní zkušenost


Pavel k Flexi životní pojištění

Dva úrazy a za úraz ani koruna.Super pojisťovna české spořitelny!


Lukáš Bik k Flexi životní pojištění

Otřesná zkušenost. Když dojde na pojistnou událost tak dělají vše pro to, aby pojistku nemuseli platit. Nedoporučuji


josef janicek k Flexi životní pojištění

Pojištění pracovní neschopnosti -bez plnění,nedoporučuji.


Jiří k Flexi životní pojištění

Měsíčně platíme s ženou 2x po 800 Kč již 18 let a když se podruhé něco stalo, nezaplatili ani korunu. Vyhozené peníze. Opakované nespokojen. Ruším smlouvy a Radim to i ostatním. Uložte si peníze bokem a ne zlodějům.


Martin k Flexi životní pojištění

Je to tak, platím 10 let, měl jsem úraz prstu skoro jsem o něj přišel,mel dvě operace a půl roku jsem byl doma.Zaplatili mi pouze 21 dní léčení a to 5800 Kč, dle tabulky. K čemu tedy taková pojistka je?


Yanek k Flexi životní pojištění

PS č4803311691 je platny? Dekuji


Martin G k Flexi životní pojištění

Po 5 letech mi navýšili pojistku o 350% s řečmi, jak je stará nevýhodná. Prakticky došlo na pár kosmetických úprav. Pak se mi stal úraz na ČS jsme vše vyplnili a odeslali. Ze strany Kooperativy jen email od automatu. Tím to vše skončilo. Žádné vyjádření ať kladné nebo záporné. Tak jsem během půlroku ukončil smlouvu. A to není jen tak. Několik měsíců jsem musel ještě platit, než k výpovědi došlo a třešničkou na dortu nedoplatek za ukončení smlouvy s vyhrožením exekuce. Kooperativa = LICHVAŘINA a sprosťárna. Až mi to někdy znovu budou nabízet. Smlsnu si je jak malinu, co je to za xindla.


Zkušenosti a diskuze - Vložte svůj názor

captcha