Úvěrové životní pojištění

Úvěrové životní pojištění je určeno těm, kteří splácí hypotéku či jiný úvěr a chtějí v případě úmrtí zajistit splacení veškerých úvěrů. Pojištění je možné sjednat na případ úmrtí, vážného zranění či invalidity. V takovém případě je pak pojistka vyplacena bance a vaše rodina nabude majetek, který ještě nebyl splacen.


Žárovka Pozor: Zjistěte si, jestli vaše úvěrové životní pojištění kryje např. invaliditu způsobenou mozkovou mrtvicí či infarktem. Reálný příběh: Klient zůstal upoután na lůžku jako bezmocný a rodina ze špatně nastavené životní pojistky nedostala nic.Úvěrové životní pojištění je výhodné. Za přibližně 200kč měsíčně si můžete být jisti, že v případě náhlé události bude o vaše závazky vůči bance postaráno. Jak se úvěr splácí, tak také klesá výše pojistného. Některé úvěry dokonce úvěrové životní pojištění obsahují jako podmínku a prakticky každá hypotéka nějakou formu pojištění obsahuje.


>> Žádost o srovnání úvěrových životních pojištění.

Více o životním pojištění naleznete na Životní pojištění

Sháníte hypoteční úvěr? Nehte si zdarma srovnat
hypotéky v Česku na Hypotéka srovnání.

Úvěrová životní pojistka však neobsahuje žádnou spořící složku. Pokud máte zájem o životní pojištění kombinované s výhodným spořením, pak je pro vás vhodné kapitálové či investiční pojištění.

Doporučujeme

Ebook o hypotékáchZkušenosti a diskuze - Vložte svůj názor

captcha