Rizikové životní pojištění

Základním kamenem každého životního pojištění je pojištění proti úmrtí osoby. To je taky jedinou složkou rizikového životního pojištění. Rizikové životní pojištění je tedy kmenovým produktem a je vhodné především pro ty, kteří nechtějí dávat peníze navíc na spoření.


Nejoblíbenější riziková pojištění 2021:

Produkt Pojišťovna Typ Úrok Podpora státem
FLEXI rizikové životní pojištění Pojišťovna České spořitelny rizikové životní pojištění 0 % ne
Můj život Česká pojišťovna rizikové životní pojištění - ano
Multirisk 2014 Česká pojišťovna rizikové životní pojištění - ne
Pojištění pravidelných výdajů Uniqa rizikové životní pojištění flexibilní ano

Tento druh pojištění má své místo na trhu především díky faktu, že veškeré peníze jdou pouze na krytí pojištění úmrtí. V případě vašeho zájmu je možné pojištění rozšířit o možnost krytí úrazu či invalidity. Pokud máte zájem zabezpečit vaši rodinu pro případ, že by se vám něco stalo, je pro vás rizikové životní pojištění nejlepší produkt.

>> Žádost o srovnání rizikových pojištění zdarma

Více informací o rizikové pojistce naleznete na stránce Srovnání Životního Pojištění - Rizikové životní pojištění


Žárovka Pozor: Zjistěte si, jestli vaše rizikové životní pojištění kryje např. invaliditu způsobenou infarktem či mozkovou příhodou. Stalo se, že klient pojišťovny zůstal bezmocný na lůžku a jeho rodina ze špatné rizikové životní pojistky nic nedostala.Rizikové životní pojištění neobsahuje spořící složku a není podporováno státem. Pokud máte zájem i o zajištění na penzi, vhodným životním pojištěním je pro vás kapitálové či investiční životní pojištění. V případě, že si chcete pojistit pouze schopnost placení hypotéky či jiných úvěrů, je pro vás vhodné úvěrové životní pojištění.Zkušenosti a diskuze - Vložte svůj názor

captcha