Nejvýhodnější životní pojištění

Nejvýhodnější životní pojištění 2024:

Produkt Pojišťovna Typ Úrok Daňová úleva
Domino INVEST Uniqa investiční životní pojištění flexibilní ano
Životní pojištění Mutumutu Mutumutu rizikové životní pojištění - -
Můj život Generali Česká pojišťovna investiční životní pojištění flexibilní ano
Životní pojištění Simplea Simplea investiční životní pojištění flexibilní ano
ŽIVOT Allianz investiční životní pojištění flexibilní ano
Životní pojištění Flexi Kooperativa rizikové životní pojištění flexibilní ano
Životní pojištění Pillow Pillow rizikové životní pojištění - -
Životní pojištění Simplea Simplea investiční životní pojištění flexibilní ano


Jak najít nejvýhodnější životní pojištění

1) Zjistěte si, které pojišťovny mají momentálně akce na levné pojištění (např. Metlife, Allianz, NN, Uniqa mívají akční nabídky)

2) Hledejte životní pojištění, která získala ocenění. Například Flexi výhrálo mnohokrát Zlatou Korunku, dále Perspektiva

od Kooperativy či rizikové pojištění od Uniqa

3) Kontaktujte profesionála a získejte srovnání životního pojištění

4) Rozhodněte se, jestli budete chtít IŽP či pouze rizikové životní pojištění

Investiční životní pojištění nebo rizikové životní pojištění?

Chcete-li se pouze zabezpečit proti úrazu, nemoci, invaliditě či smrti a nechcete si spořit na stáří, tak je nejvýhodnější se pojistit pouze pomocí rizikového životního pojištění. Na čistě rizikové životní pojištění jsou podle nás nejvýhodnější: Generali, ČPP, Česká pojišťovna (Flexi). To je vhodné i k hypotéce.

Žárovka Pozor: Nejvýhodnější životní pojištění znamená, že Vám vždy pomůže. Zjistěte si, jestli vaše pojištění kryje např. invaliditu způsobenou infarktem či mozkovou mrtvicí. Bohužel se již stalo, že klient zůstal upoután na lůžku a rodina ze špatně nastavené životní pojistky nic nedostala.

Chcete-li si i spořit (případ dožití), chtějte investiční životní pojištění. Investování přes IŽP je nepatrně dražší, protože vaše peníze jdou do investičních fondů „přes pojišťovnu“. Vy si však můžete sjednat pouze rizikové životní pojištění a do těch stejných fondů investovat na přímo.

Velká výhoda investování přes investiční životní pojištění je však podpora státem přes zaměstnavatele. Vše má své pro a proti. Můžete tedy využít IŽP, investiční složku mít minimální a další peníze střádat do fondu. Možností je mnoho a nejvýhodnější životní pojištění je pro každého jiné. Proto je nalezení toho pravého pro vás osobní otázkou, se kterou Vám rád zdarma a nezávazně pomůže náš profesionál.Petr k Nejvýhodnější životní pojištění

No Flexi je fakt super po 5 letech jsem zjistil ze doporuceny investicni fond = - 47% jeste ze to platil zamestnavatel ikdyz skoda penez. Takze odbornici jak se patri ........ a to bude vsude stejne .....


DANA TOMANOVA k Nejvýhodnější životní pojištění

PROSIM O PRIHLASENI


Radislav k Nejvýhodnější životní pojištění

Dobrý den, budete vytvářet i podrobnější srovnání? Vybírám mezi Flexi a Mutumutu, protože to oba produkty tlačí přes zdravý životní styl, ale na první nacházím dost negativních recenzí a o tom druhém nenacházím žádné, což není ideální.


Zkušenosti a diskuze - Vložte svůj názor

captcha